BLOG

Jeśli chcesz zobaczyć, jakie kroki stawiam by podążać swoją drogą, jak wychodzę ze swoich schematów, jakie zawirowania spotykają mnie na mojej ścieżce odwagi, to zapraszam do lektury.
Weźmy swoje życia w swoje ręce!
Będę zaszczycona gdy zechcesz mi towarzyszyć, a może znajdziesz coś dla siebie, co zainspiruje Cię na Twojej ścieżce. Ja jeszcze nie wiem o czym będą teksty i dokąd nas to zaprowadzi.

Podobno za historiami kryje się niezwykła moc. Sprawdźmy!

 

 

Przeczytaj najnowszy tekst!

Jestem zmęczona

Jestem zmęczona

Poprzedni rok szkolny dosłownie przeciorał mnie na całego. To była pierwsza klasa mojego syna. Nowa szkoła, nowe zasady, wszystko nowe. Na dodatek szkoła systemowa, co szczególnie mnie gryzie. Jednak po przeanalizowaniu naszych możliwości oraz potrzeb, ta szkoła była...

Będę szczera, nie tak to miało być

Będę szczera, nie tak to miało być

Dobra, a zupełnie szczera, to jest do dupy. Nie chce mi się, już nie umiem? Jakoś się zatopiłam, zawarstwiłam, wpadłam w małą przestrzeń, w której trochę ruchu jest, ale nawet rąk nie da się swobodnie wyprostować. Jakby to porównać do smaku to… nijaki, obojętny,...

Przez schematy rozumiem…

“…życie według wytycznych, które po pierwsze nie są nasze, a po drugie nam przeszkadzają. To styl naszego działania i myślenia, nawyki i czynności, które wykonujemy na autopilocie. Przejęte od innych, mają wielki wpływ na nasze życie. Bez znaczenia, czy chodzi o wzorzec powtarzający się w rodzinie, społeczeństwie, czy narzucony przez nas. To sposób życia, który utrudnia nam funkcjonowanie lub nam nie służy. Jesteśmy w nim bardziej nieszczęśliwe niż szczęśliwe.”

Książka “Kobieta na ścieżce odwagi”