SESJA INDYWIDUALNA

ZAPISY

Przez schematy rozumiem życie według wytycznych, które po pierwsze nie są nasze, a po drugie nam przeszkadzają. To styl naszego działania i myślenia, nawyki i czynności, które wykonujemy na autopilocie. Przejęte od innych, mają wielki wpływ na nasze życie. Bez znaczenia, czy chodzi o wzorzec powtarzający się w rodzinie, społeczeństwie, czy narzucony przez nas.

Schematy to etykiety, które nadał Ci świat

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settingsYour content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settingsYour content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings

Jestem zafascynowana konstrukcją człowieka, mechanizmami, które w nim się przejawiają i niezwykłym potencjałem. Wiem, że jesteśmy całością i właśnie takiego integralnego podejścia, wymaga od nas nasza droga do zdrowia, dobrostanu i do siebie. Tworzę przestrzeń do zaglądania w głąb siebie i eksplorowania. Pomagam połączyć kropki i wyciągnąć na powierzchnię blokady i schematy, które nie pozwalają nam funkcjonować w zgodzie ze swoim indywidualnym potencjałem świadomości. 

#SCHEMATY to sposób życia, który utrudnia nam funkcjonowanie lub nam nie służy. Jesteśmy w nim bardziej nieszczęśliwe niż szczęśliwe. Nie czujemy, że żyjemy pełnią życia, a wykonywanie narzuconych czynności spw określony sposób. To nas uwiera i kłuje, jak otwarta rana, a my tylko przyklejamy coraz większe plastry.

Ukrywamy ból i udajemy, że wszystko jest w porządku. Przychodzi jednak taki moment, kiedy nie możemy już dłużej udawać. 

Sesje indywidualne bazują na Psychobiologii – holistycznym podejściu do człowieka wypracowanym przez dr Marzannę Radziszewską w oparciu o Totalną Biologię, Recall Healing oraz Germańską Nową Medycyną. W swoich sesjach kładę również nacisk na potrzeby i funkcjonowanie autonomicznego układu nerwowego. U dołu tej strony znajdziesz kursy i warsztaty, w których uczestniczyłam i z których korzystam w swojej pracy. Sesja indywidualna nie jest konsultacją lekarską, ani psychoterapią jest drogowskazem do dalszej pracy. Jest rozsupłaniem zawiłości, które nie pozwalają Ci żyć tak jak chcesz.

Sesje indywidualne bazują na Psychobiologii – holistycznym podejściu do człowieka wypracowanym przez dr Marzannę Radziszewską w oparciu o Totalną Biologię, Recall Healing oraz Germańską Nową Medycyną. W swoich sesjach kładę również nacisk na potrzeby i funkcjonowanie autonomicznego układu nerwowego. W  zakładce “o mnie” na dole strony znajdziesz kursy i warsztaty, w których uczestniczyłam i z których korzystam w swojej pracy. Sesja indywidualna nie jest konsultacją lekarską, ani psychoterapią jest drogowskazem do dalszej pracy. Jest rozsupłaniem zawiłości, które nie pozwalają Ci żyć tak jak chcesz.

Zapraszam Cię na sesję indywidualną

Sesja indywidualna trwa do 2h i kosztuje 250 zł. W celu zapisania się na sesję proszę o kontakt na maila: hello@wilkkarolina.pl lub telefonicznie +48 795 071 551. Sesje odbywają się w formie online na platformie zoom lub skype.

Przed sesją zadbaj o dogodne miejsca na cały czas trwania spotkania tak, aby zachować ciszę w rozmowie, prywatność i bezpieczeństwo oraz wygodę w siedzeniu. Przygotuj sobie kartkę papieru i długopis, chusteczki do nosa oraz szklankę wody. 

Proszę przed sesją zapoznaj się z regulaminem. Zapis na sesję oznacza zgodę na jego postanowienia. 

 

REGULAMIN SESJI INDYWIDUALNEJ

Opinie po współpracy ze mną*

Konsultacje z Karoliną to dla mnie natychmiastowy zastrzyk energii:) Mimo, że od dłuższego czasu regularnie pracuję nad swoim rozwojem i przekonaniami, to ciągle jeszcze, przy okazji nowych wyzwań, wyskakują jakieś nieoczekiwane blokady. Niesamowite jest to, że podczas każdego jednego spotkania mogłam przepracować jakiś blokujący schemat myślenia i, bez wielkiej rewolucji, z lekkością ułożyć z tych samych klocków zupełnie inną, nową przestrzeń do życia, w której nagle można głęboko oddychać. Dla mnie takie świeże spojrzenie i ogromne, szczere wsparcie to super sprawa.

Justyna Rogóż

Karola jest nieoceniona – naprowadza, spogląda z zewnątrz, trafnie ocenia sytuację i pokazuje spektrum możliwości, mówi, jak jest i nie owija w bawełnę.

Justyna Zieja

Konsultacje pomogły mi w szukaniu swojej drogi w życiu, w odkrywaniu siebie. Ogromnie ważne było dla mnie to, że mogłam przegadać swoje cele na głos wypowiedzieć marzenia i to czego już nie chcę! Rozmowa pozwalała na ujrzenie tego czego wcześniej nie mogłam dostrzec. Dzięki nim dałam sobie prawo by czegoś nie wiedzieć, ale próbować co lubię bardziej, a co mniej. Otworzyły mnie na nowe możliwości.

Teresa Barszcz

*Opinie zweryfikowane osobiście

Gotowa?

Przychodzi taki moment, kiedy już wiesz, że dłużej już tak nie wytrzymasz. Wiesz, że przyszedł czas żeby coś zmienić – zawalczyć o siebie. Odważnie sięgnąć po to, czego pragniesz! 

Napisz do mnie!* 

Przesyłając do mnie wiadomość jednocześnie udostępniasz mi swoje dane. Pamiętaj, że zawsze możesz poprosić mnie o ich aktualizację lub usunięcie. Jeśli chcesz wiedzieć jak przetwarzam dane zobacz do polityki prywatności.