Karolina Wilk

Zabiorę Cię w podróż z Wilkiem Mocy. Będę Twoją przewodniczką.

 

 

 

Wyobraź sobie i uwierz!

Karolina Wilk

Zabiorę Cię w podróż z Wilkiem Mocy. Będę Twoją przewodniczką.

 

 

 

Wyobraź sobie i uwierz!

Witaj, nazywam się Karolina Wilk i zabiorę Cię w podróż na spotkanie z Wilkiem Mocy. Wilk Mocy to ta część w nas, która jest absolutnie prawdziwa, która wie, jest silna i jednocześnie wrażliwa, to otwarte serce i głowa. Masz ją w sobie. Każdy ma.

A co jeśli naprawdę masz moc? Pewnego dnia tak zapytałam siebie i wtedy zmieniło się moje życie. Właśnie wtedy spotkałam się ze swoim Wilkiem Mocy i aż wierzyć mi się nie chce, że dopiero wtedy! Chcę pokazać Tobie, że to jest możliwe, że warto wybrać się w tę podróż. A jeszcze lepiej mieć towarzysza. Będę zaszczycona jeśli zdecydujesz wybrać się w tę drogę ze mną. A teraz wyobraź sobie i uwierz, że…

Jesteś ważna

 

Taka jaka jesteś, z tym co masz i w tym czym jesteś. A wiesz dla kogo przede wszystkim? Dla siebie. Tak, wiesz, że masz wartość. Wiesz, że jesteś warta piękna tego świata, miłości, radości, luzu. Dajesz sobie na nie przestrzeń i cholernie się z nich cieszysz. Nie potrzebujesz od nikogo pozwolenia na to by żyć pełnią życia. By żyć po swojemu.

Wierzysz w siebie

 

Wiesz, że masz moc. To co jest w Tobie jest najlepsze z możliwych. Ufasz sobie więc z łatwością podejmujesz decyzje, bo wiesz co na ten moment będzie dla Ciebie najlepsze. Lubisz siebie i dlatego przyjemnie spędzasz ze sobą czas. Nie musisz tego niczym ani nikim zagłuszać. Słuchasz swojego ciała i duszy i świetnie się dogadujecie.

Czujesz swoją kobiecość

 

Całą sobą, w pełni. Twoje zmysły są wyostrzone i dają Tobie ogrom przyjemności i wtedy kiedy jesz pyszne Brownie i wtedy kiedy słuchasz jak śpiewa ptak za oknem i wtedy gdy bierzesz kąpiel i wąchasz świeczkę o zapachu karmelowych ciasteczek i wtedy gdy się kochasz. Gdy słyszysz latynoską muzykę Twoje biodra same ruszają się z jej rytmem. Gdy idziesz ulicą Twój krok jest dokładnie taki jaki stawia kobieta w Tobie.

Oddychasz pełną piersią

 

Zrób to teraz – weź głęboki oddech aż do podbrzusza. Zrób tak kilka razy, nie spiesz się. Czujesz swoją energię życiową? Ona tam jest z Tobą zawsze, a ty o tym wiesz i pozwalasz jej płynąć. Precyzyjnie wychwytujesz momenty, w których zaczynasz ją blokować i dajesz sobie wtedy chwilę na powrót do siebie.

Jesteś otwarta i ciekawa świata

 

Obserwujesz go i badasz z uważnością, dopuszczasz do siebie zmiany. Słuchasz innych, z wdzięcznością analizujesz to co przed Tobą stawia życie. Rozważasz różne opcje i dokładnie wiesz, kiedy zostać przy swoim, a kiedy zmienić kierunek podróży.

Zakochałaś się w swojej dzikości

 

Już się jej nie boisz – ona Cię pociąga, prowadzi. Akceptujesz to, że czasem jesteś łagodna i spokojna, a czasem budzisz w sobie lwicę. Fascynuje Cię to i daje nowe możliwości. Przestałaś się ograniczać. Wiesz, że to jest dobre – bo to jesteś TY, a przecież ty jesteś ważna.

Masz czas na zabawę

 

Celebrujesz swoje sukcesy, swoje momenty aha, swoje urodziny, imieniny, dzień lasu, albo to, że zaświeciło słońce. Bawisz się i masz w tym taką radochę, że masz ochotę dzielić się nią z innymi. Czasem organizujesz szaloną imprezę w stylu lat 70tych, czasem robisz piknik w parku, a czasem po prostu „tylko” odtańczysz swój taniec frajdy.

Poczuj odwagę i lekkość

Wychodząc poza

schematy

 Zobacz, który mój projekt najbardziej Ciebie przyciąga.

W mojej pracy dążę do tego, abyś zobaczyła świat takim jaki jest,

abyś uwierzyła, że masz w sobie moc.

Wychodząc poza

schematy

 Zobacz, który mój projekt najbardziej Ciebie przyciąga.

W mojej pracy dążę do tego, abyś zobaczyła świat takim jaki jest,

abyś uwierzyła, że masz w sobie moc.

PROJEKTY

Transmisje z radochą

Wyjdziesz poza swoje schematy szybciej niż myślisz, z dbałością o siebie i swoje potrzeby, a przy okazji nauczysz się robić transmisje live.

Mamo złap dystans

Jeśli jesteś na początku swojej drogi w macierzyństwie, to przygotowałam pakiet materiałów, które są drogowskazem do tego byś sobie zaufała i złapała dystans. Już wkrótce dostępne w moim sklepie on-line.

C

Transmisje dla zielonych

Nie wiesz jak wystartować? Przygotowałam dla Ciebie pakiet materiałów, w których znajdziesz wszystkie podstawy potrzebne do przygody z live’ami. Już wkrótce dostępne w moim sklepie on-line.