#Więcej radości
w codzienności!

Zachwyt! Lekkość! Poza Schematami!

3 krótkie audycje, 3 historie, 3 podróże, a w każdej coś dla Ciebie!  Akcja: #więcejradościwcodzienności to zuchwałe, pełne radochy darmowe nagrania*, które dodadzą Ci lekkości. W sam raz na lato i wakacje. Przyniosą pogaduchy, dobrą zabawę i oddech, który tak bardzo jest nam potrzebny w naszej codzienności. Audycje z przymrużeniem oka zabiorą Cię w podróż, bez względu na to gdzie jesteś. Wskakuj! Koniecznie musisz się załapać!

Zatrzymaj się i złap oddech z nagraniami!

*Nagrania audio to trzy rozdziały z książki “Kobieta na ścieżce odwagi – 21 rozmów, które pomogły mi wyjść ze schematów“, komentarze do nich, zastanawiajki. To krótkie, konkretne i fajne historie, które zarażą Cię dobrym humorem. Poszybujemy trochę w chmury, a czasem zadamy sobie ciekawe pytania. Dzięki nagraniom odetchniesz, zatrzymasz się.  Audycje polecają się na wakacje (i nie tylko) – dobra zabawa gwarantowana! Nagrania w kolejności to: Zachwyt, Lekkość, Poza Schematami.

Cześć! Jestem Karolina Wilk i zapraszam Cię do odkrycia swojej wewnętrznej mocy! Jestem Kobietą na Ścieżce Odwagi. Transformuję swoje schematy i blokady, dzięki temu żyję z  odwagą  i  lekkością!   Nie  było  łatwo,  ale  odkryłam w sobie pokłady wewnętrznej mocy. Mogę pokazać Ci jak to zrobić. Czasem wystarczy naprawdę jeden krok, by w życiu zaczęła dziać się magia. Jestem zmieniaczką świata, coachką pracującą w oparciu o potrzeby, wyspecjalizowałam się w komunikacji opartej na empatii, korzystam z elementów mindfulness, Gestalt i psychobiologii.