Szczypta Magii
Szczypta Magii

 

Szczypta Magii

10 dni do większej radości i lekkości!

 

Czujesz przygnębienie i przytłoczenie? Brakuje Ci energii i tej dziecięcej lekkości? Masz wrażenie, że świat pędzi i nie ma ani chwili na oddech? Od dawna odbierasz wszystko na poważnie i w ciężkich barwach. Pogubiłaś się w swoich planach i marzeniach. Dzieje się tak dużo i z taką intensywnością, że czasem masz ochotę uciec daleko stąd, choć właściwie nawet nie ma dokąd? Marzysz by na nowo mieć jasność do kierunku, który obierasz. Poczuć w sobie radość życia, energię do działania i realizowania siebie. Ufać sobie i w tej ufności podejmować decyzje? Cieszyć się codziennością i czuć się dobrze!

 

Pracując z kobietami takimi jak ty przygotowałam iskrzący proces na styku ścieżki coachingowej, psychologicznej i szamańskiej, który doda szczyptę magii do Twojej codzienności!

 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settingsYour content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settingsYour content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings

Cześć, jestem Karolina Wilk

i pomogę Ci dodać szczyptę magii do Twojego życia.

Jestem Wilczą Duszą, NVC based coachką i certyfikowaną wiedźmą. Chcę by na świecie było nas więcej – ufających sobie, kochających siebie i korzystających ze swojej mocy w poczuciu magii i radości. Uczyłam się m.in Coachingu opartego na potrzebach z Pernille Plantener, Conscious Healing z Thomas Hubl, Psychobiologii z Marzanną Radziszewską – Konopka. Ukończyłam też Integralne Studium Rozwoju Osobistego. Jestem autorką projektów: Mama Poza Schematami, Transmisje Live z radochą i Kobieta na ścieżce odwagi. Wiem, że na naszą energię wpływa wiele rzeczy, a to jaką energią emanujesz odbija się w Twoim świecie. W tym procesie dostroisz swoje wibracje. Zapraszam Cię w wyjątkową podróż po lekkość i magię tego świata!