SPACER MOCY

Wymyśliłam sobie, że odzyskiwanie swojej mocy, uzdrawianie tego co nie służy i docieranie do swojego wnętrza może odbywać się niepostrzeżenie w trakcie Spacerów Mocy, gdzie połączenie ruchu, świeżego powietrza, natury, mocy grupy, coachingu, wykładów otwartych i bliskości stworzy wyśmienity koktajl. Koktajl, który będzie dopasowywał się do Twoich aktualnych potrzeb! 

Obecnie zbieram grupę osób zainteresowanych spacerami mocy i jak tylko rzeczywistość nam na nie pozwoli spotkamy się w poznańskim Lasku Marcelińskim . 

*Zapisując się na listę wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie informacji o odzyskiwaniu swojej mocy, spacerach mocy, organizowanych przeze mnie wydarzeniach i mojej ofercie.

„Masz odwagę przyznać się przed sobą, że to co miałaś do tej pory już Ci nie odpowiada. I chcesz czegoś, co jest na zupełnie innym biegunie niż Twoje dotychczasowe pragnienia.”

Kobieta na ścieżce odwagi

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settingsYour content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settingsYour content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings

Nazywam się Karolina Wilk i jestem Kobietą na ścieżce odwagi. Nie zawsze tak było. Na zewnątrz wszystko wyglądało super, ale w środku, czułam się totalnie do bani. Szczególnie trudne chwile to początki mojego macierzyństwa. Wtedy zgubiłam się całkowicie, czułam jednak, że w okolicy 30 urodzin zacznie dziać się magia. I tak właśnie było. Pewnego razu jadąc pociągiem wpadłam na pomysł projektu Mama Poza Schematami. Ten projekt całkowicie odmienił moje życie, poczułam swoją sprawczość, zaufałam sobie i pokochałam siebie! Teraz pracuję z kobietami wzbudzając w nich świadomość ich potencjału, poczucia mocy i sprawstwa.
Jestem world changerką, need based coachką, wilczą duszą i pasjonatką życia po swojemu. Stworzyłam kilka programów online, cykl wywiadów, podcast i książkę “Kobieta na ścieżce odwagi”. A teraz chcę Ciebie zaprosić w Twoją podróż, możesz ją zacząć na naszych SPACERACH MOCY!