Co siedzi
w Twojej głowie?

Przekonania to KLUCZ, to nasza ukryta MOC

Sprawdź czy sama sobie nie podcinasz skrzydeł? Czy Twoje myśli są po Twojej stronie? Czy zastanawiałaś się kiedyś, skąd biorą się Twoje przekonania? Jaki mają na Ciebie wpływ? Czy warto z nimi pracować? Co mogą nam dać, a co zablokować? Jeśli w Twojej głowie krążą myśli typu: ” -nie nadaję się do tego, nie dam rady, nie mam wystarczająco talentu/urody/pieniędzy…” STOP!

Koniecznie zapisz się na listę i odbierz DARMOWY PDF z ćwiczeniami, które pomogą Ci popracować nad myślami, które do Ciebie wracają. W PDF-ie znajdziesz MEGA ważne narzędzie do pracy z własnymi przekonaniami.

W PDF-ie znajdziesz m.in.:

→   Co to są przekonania i co wspólnego mają z odwagą?

→   Skąd się wzięły?

→   Jak nam pomagają, a jak szkodzą i blokują?

→   O co chodzi z tymi czereśniami w przekonaniach?

→   Jak z nimi pracować i jak zaprogramować?

Świadomość swoich przekonań to pierwszy krok w stronę sukcesu!

Cześć! Jestem Karolina Wilk i zapraszam Cię do odkrycia swojej wewnętrznej mocy! Jestem Kobietą na Ścieżce Odwagi. Pokonałam swoje schematy i blokady, dzięki temu żyję  z  odwagą  i  lekkością!   Nie  było  łatwo,  ale  odkryłam w sobie pokłady wewnętrznej mocy. Mogę pokazać Ci jak to zrobić. Czasem wystarczy naprawdę jeden krok, by w życiu zaczęła dziać się magia. Jestem coachką pracującą w oparciu o potrzeby, wyspecjalizowałam się w komunikacji opartej na empatii, korzystam z elementów mindfulness, Gestalt i psychobiologii. Czasem wystarczy jeden krok by w Twoim życiu zaczęła dziać się magia.