TRANSMISJE

Z RADOCHĄ!

Kiedyś chciałam zostać aktorką, ale trochę byłam za wysoka,

za gruba, uczyć tekstu mi się nie chciało.

 

Intensywny 4-tyg. program

Zacznij robić naprawdę dobre transmisje z łatwością i lekkością! Pracujemy w komfortowej, zamkniętej grupie na facebooku. W każdym tygodniu otrzymasz ode mnie sporo wiedzy, praktyczne wskazówki, triki i sposoby na to, aby robić co raz lepsze transmisje. Siła tego programu tkwi w energii grupy i indywidualnym wsparciu.

Nie będziemy teoretyzować!

Będziesz miała do wykonania minimum 5 zadań, które sprawią, że nie tylko polubisz robienie transmisji, ale zaczniesz je efektywnie wykorzystywać w swoim projekcie. Dodatkowo otrzymasz dostęp do materiałów z mojego kursu „Twoje pierwsze video w sieci”, gdzie omawiam kadr, światło, dźwięk, przygotowania – czyli wszystko to, co w transmisjach może się przydać.

Czujesz, że mówisz za szybko, albo za wolno?

Boisz się tego, co pomyślą inni?

Myślisz, że źle wyglądasz przed kamerą?

Nie chcesz publicznie zacząć mówić głupot?

Uważasz, że Ty i sprawy techniczne to nie może się udać?

Poczujesz prawdziwą frajdę z robienia transmisji.

Opanujesz technikalia w takim stopniu w jakim da się je opanować ;). Nauczysz się jak mówić, żeby odbiorcy słuchali z zaciekawieniem. Dowiesz się, jak najlepiej angażować swoją publiczność. Znajdziesz SWÓJ idealny sposób na transmisje. Będziesz wiedziała jak przygotować się do każdego wystąpienia.

Wyjdź ze strefy komfortu!

To program, w którym poszerzamy sferę komfortu w sposób, w którym się zakochasz. Obalamy obawy, odnajdujemy swoją siłę, nabieramy ochotę na zmiany, ale też uczymy się akceptować to czego zmienić nie możemy.

Zmniejsz dystans

Transmisje i video zmniejszają dystans między nami a klientem. Pozwalają budować relacje i pokazać, jakie jesteśmy naprawdę, a to jest kluczem w tej wielkiej internetowej machinie. Wiem, że teraz to brzmi jak jakiś żart, ale to jest olbrzymia oszczędność czasu i dla nas, i dla naszych odbiorców. Plus są rzeczy, których nie da się opisać i trzeba o nich opowiedzieć, pokazać.

Przed nami 3 gościnne transmisje:

Będziemy czerpać wiedzę od prawdziwych ekspertów!

Agata Górska

Dynamicznie, autentycznie, ciekawie – chcesz, by Twoje transmisje były właśnie takie? Co możesz zrobić, by wzmocnić zainteresowanie i zaangażowanie słuchaczy?

Podczas gościnnego live podam Ci kilka sprawdzonych sposobów na więcej iskier w transmisjach online!

Nazywam się Agata Górska. Razem z rysunkowym Panem Pętelką stworzyłam Stację Komunikację. W sposób energetyczny i przynoszący jak najwięcej praktycznych korzyści dzielę się tam doświadczeniem dziennikarskim, redakcyjnym i trenerskim.

www.facebook.com/stacjakomunikacja

Marta Kuszakiewicz

Twój głos – Twój sukces. Pamiętasz o oddechu? To on determinuje siłę Twojego przekazu.

On wpływa na Twój głos. Opowiem też o tym jak głos może pomóc w przekazie informacji, oraz co ma z tym wszystkim wspólnego trema. Nazywam się Marta Kuszakiewicz jestem trenerem głosu, oddechu i emocji oraz wykładowcą w Wyższej Szkole Filmowej. 

www.facebook.com/warsztatyzlapoddech

Klaudia Fotyniuk

Zadbaj o PR! Podpowiem jak profesjonalnie budować wizerunek dzięki live’om.

Nazywam się Klaudia Fotyniuk jestem specjalistą PR i marketingu oraz strategiem. Doradzam i dbam o wizerunek biznesowy, markę oraz komunikację ekspertów, małych i średnich przedsiębiorstw, a także międzynarodowych firm.

Tworzę kompleksowe strategie wizerunkowe i biznesowe. Jestem autorką projektu BlogoMarka dedykowanego twórcom internetowym, którym pomagam budować markę i rozwijać biznes.

https://www.facebook.com/klaudiafotyniukPR/

Dlaczego ze mną?

Kiedyś chciałam zostać aktorką, ale trochę byłam za wysoka, za gruba, uczyć tekstu mi się nie chciało. Szłam przez życie tradycyjną ścieżką, choć ciągle widziałam dziurę w całym. Potem urodził się mój syn i nastąpił armagedon. W tym armagedonie tak się złożyło, ze trafiłam do pewnej grupy na facebooku – ponieważ nie lubię pisać pewnego razu zrobiłam transmisje live – stres duży, mnóstwo chaosu i ta obawa: a co jak mnie wyśmieją? A co jak będzie widać mój drugi podbródek? A co jak ktoś to jednak będzie oglądał? Kiedy jak kliknęłam start poczułam ekscytację, tremę i coś na kształt tego o czym mówią aktorzy na scenie w teatrze. Okazało się, że to jest moja forma! Że ja to autentycznie lubię i umiem robić. To było ponad rok temu.

Od tamtej pory mam prawie 300 live’ów za sobą, dużą grupę kobiet, którym w jakiś sposób pomogłam stawiać pierwsze live’owe kroki. Ponad 200 osób wzięło udział w moich wyzwaniach. Czasem trzeba porządnie nad tym popracować – ja już wiem jak i co jest ważne. Co więcej: co można ODPUŚCIĆ też wiem. Wiem też, że zazwyczaj do transmisji trzeba podejść bardzo indywidualnie!

Start programu Transmisje live z radochą 29 maja 2018

  • mała, zamknięta grupa na fb (maksymalnie 15 osób)
  • moje indywidualne wsparcie
  • 4 tygodnie intensywnej i radosnej pracy
  • w każdym tygodniu: moja transmisja live, zadania do wykonania, indywidualne wskazówki, dodatkowe materiały
  • 3 gościnne eksperckie live’y
  • bezpieczna atmosfera nastawiona na wsparcie i rozwój
  • dostęp do kursu „Twoje pierwsze wideo w sieci”
  • prowadzi: Karolina Wilk
  • cena aktualnej edycji: 390 zł (zamiast 550 zł)

 

Zapisuję się na nową edycję.

Po zapisie otrzymasz maila z informacjami dotyczącymi płatności. Powinien przyjść w ciągu 5 minut, jeśli nie pojawi się w Twojej skrzynce sprawdź oferty, spam, kosz itd. W razie problemów napisz na: info@mamapozaschematami.pl

Co inni mówią o współpracy ze mną

Dzięki programowi „Transmisje live z radochą” nabrałam dużej pewności siebie. Najbardziej obawiałam się aspektów technicznych i tego, że podczas transmisji zdarzy się taka awaria, nad którą nie zapanuję. Karolina jednak rozwiała wszystkie moje obawy oraz poradziła co konkretnie mogę robić w każdej z takich sytuacji.

Dużą zaletą było to, że pracowałyśmy w grupie z innymi uczestniczkami i wspierałyśmy się nawzajem. Podczas programu Karolina przekazała nam dużo swojej wiedzy, dawała motywacyjne kopy i otoczyła troskliwą opieką. Teraz z powodzeniem prowadzę transmisje live na moim fanpage. I uwielbiam to robić!

 

Joanna Kokoszkiewicz

Mama w sam raz

Jeszcze kilka miesięcy temu wycelowane we mnie oko kamery, zwłaszcza podczas wystąpień na żywo, powodowało u mnie panikę. Postanowiłam wziąć byka za rogi i dołączyłam do programu Karoliny Wilk „Transmisje live z radochą”. Nie byłam w stanie zaangażować się w pełni w realizowanie zadań, ale i tak nastąpił u mnie wielki przełom. Skłamałabym, mówiąc, że nie czuję stresu przed live’ami, ale ten stres już mnie nie paraliżuje, lecz raczej mobilizuje. Od tamtej pory poprowadziłam kilka live’ów i słyszę, że są wartościowe i inspirujące.

Agnieszka Stążka – Gawrysiak

Dylematki

Transmisje live wykorzystuję do prowadzenia wyzwań i promocji na fb – a bałam się, że się nie przełamię! Najbardziej stresowała mnie obawa, że nie będę umiała mówić merytorycznie i na temat, na szczęście już minęła. Wyzwanie było mega, dało mi bardzo dużo – nauczyłam się praktycznego robienia transmisji i przełamałam swoje lęki.

Dagna Banas

Szczęśliwa w biznesie

Przed każdą transmisją na żywo zjadał mnie lęk, chociaż robiłam ich dużo. Gdy oglądałam później swoje nagrania, widziałam przestraszoną dziewczynę, która w stresie mówi niewyraźnie, patrzy w bok, a po minucie oglądania nagrania odbiorca może zrobić jedyną słuszną rzecz – wyłączyć je. Dlatego zgłosiłam się do programu Karoliny. I chociaż wydawało mi się, że mam do przepracowania głównie kwestie techniczne (kadr, światło, sprzęt), program mnie niesamowicie otworzył. Pomógł mi robić wspaniałe i naturalne transmisje. Przestałam być przestraszoną dziewczyną przed kamerą, a zmieniłam się w… siebie. Która fajnie i z energią potrafi opowiadać o ważnych rzeczach. Już się nie boję, czekam na nie z radością, a ich efekt dla mojego biznesu jest wspaniały. Polecam z całego serca.

 

Kinga Rak

Twarda oprawa

Wzięłam udział w wyzwaniu, bo potrzebowałam wystartować z live’ami. Miałam nadzieję wykorzystać je do budowania wizerunku w social mediach, chciałam użyć to narzędzie do dzielenia się wiedzą. Teraz robię je regularnie. Najbardziej stresowała mnie obawa przed hejtem, kwestionowaniem mnie jako eksperta. Wyzwanie Karoliny i atmosfera w grupie, którą stworzyła zapewniły świetne warunki do ćwiczeń i nabrania pewności w prowadzeniu live’ów.

Joanna Ekert

PRo-komunikacja

Wzięłam udział w wyzwaniu, żeby przetestować live’y w praktyce w bezpiecznej atmosferze, nauczyć się od Ciebie kwestii technicznych, zobaczyć z czym to się je 😉 Teraz live’ow używam biznesowo i faktycznie z nich korzystam, robię je cyklicznie w mojej grupie na Fb i czasem na fanpage’u. Wyzwanie dało mi ogromnie dużo – przełamałam tremę przed wideo, przetestowałam różne opcje, dostałam pozytywny feedback od grupy (niezwykle cenne!). Praktycznie od razu założyłam swoją grupę na Fb i zaczęłam w niej robić transmisje – całkiem długie i merytoryczne, takie wykłady z dietetyki, tyle że on-line. To cały czas procentuje, dziewczyny do nich wracają, oglądają zaległe, mają z tego wartość. A ja z każdym kolejnym live’em czuję coraz większy luz i swobodę mówienia i nagrywania.

 

Karolina Kochanowska - Piekarska

Babka Lekarska

Najczęściej zadawane pytania

Bardzo boję się pierwszego live, czy ja się odważę?

Nie jesteś osamotniona, kobiety często mierzą się z tym problem. I właśnie dla was postanowiłam stworzyć warunki jak najbardziej komfortowe. Będzie nas maksymalnie 15. Dbam o to, żebyście czuły się bezpiecznie i zaopiekowane. Do każdej z was podchodzę bardzo indywidualnie i wspólnie staramy się znaleźć najlepiej dopasowane rozwiązania.

Jak długo będzie dostęp do materiałów?

Program trwa 4 tygodnie. Grupa wraz z wszystkim materiałami będzie dostępna przez 3 miesiące po zakończeniu programu. Później wspólnie zdecydujemy czy potrzebujecie więcej czasu.

O której godzinie będą live’y?

Swoje wystąpienia będę zapowiadała z wyprzedzeniem, jednak nie musisz na nich być na żywo. Będą do odtworzenia w każdej dla Ciebie dogodnej chwili. Ty swoje zadania również możesz wykonać wtedy kiedy poczujesz, że jest to odpowiedni moment, nie ma na to ustalonej godziny.

Ile czasu potrzebuję dziennie?

Ty decydujesz ile czasu poświęcisz na program, czy będziesz robiła wszystkie zadania czy tylko część. Czy i w jakim stopniu będziesz przygotowywać się do transmisji. Czy będziesz je robiła zaraz jak podam zadanie czy ustalisz sobie pracę blokami. Wiem, że Twój czas jest cenny, dlatego wszystkie zadania są precyzyjne opracowane, a moje wystąpienia nie będą „naciągane”. Pamiętaj, że program jest intensywny i im bardziej się zaangażujesz tym lepiej.

 

 

O MNIE

Pomagam kobietom przełamać schematy i znaleźć rozwiązania dopasowane na miarę. Przeprowadzam przez proces od: „Nie cierpię nagrywać video” do: „Robię transmisje live w moim Biznesie”. Stworzyłam kurs online Twoje pierwsze video w sieci. Jestem autorką cyklu wywiadów oraz Społeczności Mama Poza Schematami. Prowadzę grupę facebookową Transmisje live z radochą i uczę kobiety jak tworzyć video w sieci.

 

Jeśli nie masz pewności czy ten program jest dla Ciebie napisz do mnie i umówimy się na krótką niezobowiązującą rozmowę: info@mamapozaschematami.pl

Zapisuję się na nową edycję.

Po zapisie otrzymasz maila z informacjami dotyczącymi płatności. Powinien przyjść w ciągu 5 minut, jeśli nie pojawi się w Twojej skrzynce sprawdź oferty, spam, kosz itd. W razie problemów napisz na: info@mamapozaschematami.pl