WYJDŹ Z SZAFY I BĄDŹ DUMNĄ WŁAŚCICIELKĄ SWOJEGO BIZNESU!

WYJDŹ Z SZAFY I BĄDŹ DUMNĄ WŁAŚCICIELKĄ

 SWOJEGO BIZNESU!

START 20 MARCA

 

Mów bez wstydu o tym co robisz, pokaż się światu, poczuj lekkość i przejmij ster!

 

Wiesz co chcesz robić, przyswoiłaś całą masę treści, wkładasz w to dużo wysiłku, a jednak wciąż nie masz odwagi w pełni pokazać się światu. Działasz z ukrycia, zasłaniasz się wymówkami, że jeszcze nie teraz, że przecież dopiero się uczysz, że nie dość dobre jest to co masz. Boisz się, co pomyślą inni, czy wszyscy będą zadowoleni, czy dasz radę, a co jak się nie uda? W dodatku ze wsparciem też bywa różnie i czujesz, że na prawdę masz już tego dość!

 

ODWAGA I LEKKOŚĆ
 

To czego potrzebujesz to uwierzyć w swoje możliwości, przejąć ster i zacząć działać z odwagą i lekkością. W ciągu ostatnich kilku lat prowadząc swoje projekty, biorąc udział w warsztatach rozwojowych i biznesowych zauważyłam w swoim otoczeniu wspaniałe kobiety, z ogromnym potencjałem i możliwościami, które już wszystko mają, bardzo dużo wiedzą i wciąż stoją w miejscu. Innym razem czują, że właśnie jeszcze nic nie mają i kupują kolejną książkę, rozwijają nowe umiejętności, ciężko pracują i mimo tego wciąż stoją w miejscu. Coś je ewidentnie powstrzymuje, ciągle szukają na zewnątrz. Ten brakujący element masz w sobie, a ja pomogę Ci do niego dotrzeć.

 

TO NIE JEST O BIZNESIE, A O TOBIE W BIZNESIE
 

Możesz wiedzieć wszystko o biznesie, mieć świetną ofertę i stronę www i wciąż siedzieć w szafie. Zmiana – jej najczęściej się boisz. Ona może przynieść nowe, nieznane, może na początku mniej komfortowe. Do tego nie masz pewności jak będzie, obawiasz się, że może skończyć się porażką, innym razem to sukces napawa Cię lękiem. Czujesz presję i naprawdę czasem już nie wiesz w co ręce włożyć.

 

A, CO GDYBYŚ UWIERZYŁA, ŻE MASZ MOC?

8 TYGODNI BY WYJŚĆ Z SZAFY
To naprawdę nie musi być takie ciężkie i poważne, możesz być dumną właścicielką swojego biznesu, czuć frajdę i lekkość! Ale najpierw musisz tego naprawdę chcieć! Bo wiesz, to nie dzieje się za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wchodząc do programu otwierasz nowy etap życia. Za chwilę czeka Cię trochę pracy, mam nadzieję, że jesteś zdeterminowana? I gotowa na to by zakasać rękawy?
8 TYGODNI
To 8 tygodniowy program online dla kobiet, które chcą dotrzeć do swojej mocy w biznesie. Wypracujesz swoją wersję odwagi, dopasowaną do tego co robisz i do Ciebie.
WIEDZA
Zaczniemy transmisją otwarcia. Każdy moduł to: mój live, w którym podzielę się z wami swoją wiedzą, wytłumaczę zasadność procesu i danego motywu, zadania do wykonania, inspiracje oraz monitoring postępów.
GRUPA NA FB
Program odbywa się w zamkniętej grupie na facebooku. Będziesz mieć możliwość czerpania wiedzy od innych i szansę dostać wsparcie, którego potrzebujesz.
KONKRET
Będzie konkretnie, ambitnie i solidnie. Koniec z rozczulaniem się i marudzeniem. Bierzemy się ostro do pracy i mamy z tego frajdę! Pokażę Ci nad czym warto pracować, a co odpuścić.
MODUŁY MOCY
Przed Tobą 7 modułów – nieziemsko dobrych i potrzebnych. Zależy nam na pełni. Bo odwaga wcale nie zaczyna się w głowie i nie kończy na działaniu.
BONUSY
W trakcie programu udostępnię Tobie 3 bonusy – wartościowe materiały, które pomogą wznieść Twój biznes poziom wyżej. Będzie o tym jak zabrać się za transmisje live, wywiady i podcast i co konkretnie mogą Tobie przynieść. I jeszcze… o WILKU MOCY!
MODUŁY

 

KLUCZ DO ODWAGI
Każdy z modułów to moja transmisja live, zadania i wasz czas na pracę. Ten moduł jest jak fundament. Od tego wszystko się zaczyna. Nawet, jeśli w pozostałych obszarach wszystko będzie działało, ale pojawi się większy wiatr – wszystko może runąć. Słowo klucz: Dlaczego?
KROKIEM PUMY
Według mnie odwaga bierze się z kilku obszarów, będziemy je krok po kroku analizować. Drugi etap to nasze ciało. Nie, to nie będzie o byciu fit, zgubieniu kilogramów, a o kontakcie z naszym ciałem. Jeśli myślisz, że ciało w biznesie nie ma znaczenia, przekonasz się jak bardzo się mylisz. Słowo klucz: Postawa
ZA RĘKĘ ZE STRACHEM
W kolejnym kroku zrozumiemy jak ważne są obie strony medalu. I to, że bez awersu i rewersu nie ma wartościowej monety. Słowo klucz: Cień
UNOSZĄC SIĘ NA WODZIE
Tutaj zrobimy kolejny krok. Ostrzegam, że może być znacznie trudniejszy. Jednak jest on niezbędny do życia z lekkością. Za dużo w nas powagi, olbrzymiej odpowiedzialności, poczucia nieodwracalności. Słowo klucz: Rozluźnienie
PODZIEMNE ŹRÓDŁO
Piąty obszar to nasze źródło kobiecej mocy. Kiedy nauczymy się je rozumieć będziemy żyć zgodnie z naszym rytmem. Skąd masz czerpać energię do prowadzenia swojego biznesu? Słowo klucz: Szuszumna
KRYSZTAŁOWY UMYSŁ
Tradycyjnie myślimy, że to własnie tu możemy obudzić naszą odwagę – tak, ale w pełni nie odbędzie się to bez poprzednich kroków. Słowo klucz: Myśli
TAŃCZĄC W KORONIE
W ostatnim kroku poczujesz jak ważna dla odwagi i lekkości jest pobłażliwość i zabawa. Nabierzesz dystansu, nauczysz się świętować i cieszyć z… sama zobaczysz z czego. Słowo klucz: Celebracja
 

BONUSY

 

WILK MOCY
W module Wilk Mocy zadzieje się magia, tu jest dzikość, pierwotność, ale też delikatność i rytuały. Słowo klucz: Połączenie
FB LIVE ZŁO KONIECZNE, CZY FRAJDA?
O co chodzi z tymi transmisjami? Czy to jest Tobie potrzebne? Jak się w ogóle do tego zabrać? I czy to musi być takie straszne? 😉
SIŁA PODCASTU I WYWIADÓW
W jaki sposób możesz wykorzystać rozmowy z innymi ludźmi w swoim biznesie, jak się do tego zabrać? Czy warto pomyśleć o podcaście? Czy trzeba być do tego absolutnie odważną? Na te i wiele innych pytań odpowiem w 3 bonusie.
 

Nazywam się Karolina Wilk, pomogę Ci wejść na ścieżkę odwagi i lekkości w Twoim biznesie.

 

Kiedyś czułam się szarą myszką. Nie lubiłam siebie, nie wierzyłam w siebie i nie ufałam sobie. Nie zgłaszałam się w szkole, bo bałam się, że to co powiem okaże się głupie. Wiem jak to jest, kiedy na pytanie: czym się zajmujesz? Odpowiadasz machnięciem ręki i sama nie wierzysz, że to wszystko ma sens. Wiem, co to znaczy pracować non stop i nie widzieć efektów. Wiem też co to znaczy, kiedy bliscy nie potrafią powiedzieć czym się zajmujesz – bo ty sama nie umiesz tego nazwać. Czułam, że w okolicach 30tki zadzieje się magia. Zadziała się i dalej się dzieje. Zrobiłam ponad 200 transmisji live, przeprowadziłam ponad 30 wywiadów z totalnie obcymi mi kobietami, zaczęłam nagrywać swój podcast i właśnie wydaję książkę. Cholernie boli mnie, gdy widzę jak same sobie podcinamy skrzydła. Czas to zmienić! Bądź dumną z siebie właścicielką swojego biznesu. Mam w sobie dwie natury, jedna rozsądna, analityczna, mocno stąpająca po ziemi i ugruntowana. Druga barwna, silna, magiczna, brokatowa, pierwotna. Będę prowadziła program w kontakcie i z jedną i z drugą.
CO ZYSKASZ WCHODZĄC DO PROGRAMU?

 

Uważam, że odwaga jest wielopoziomowa i dla każdego znaczy coś innego. Prawdziwa, mądra odwaga zawsze wypływa z kilku obszarów. Stworzyłam program, który obejmuje całość, dlatego wchodząc do niego możesz zyskać samo dobro! 
 • Pokażesz się światu i swoją ofertę
 • Odzyskasz swoją sprawczość
 • Historie z przeszłości przestaną Cię blokować
 • Dasz sobie pozwolenie na błędy
 • Zaufasz profesjonalistce w Tobie
 • Poczujesz lekkość
 • Znajdziesz swoją wersję odwagi
 • Uświadomisz sobie blokujące przekonania i dostaniesz narzędzia do pracy z nimi
 • Otworzysz się na swoich klientów
 • Zaczniesz działać tam, gdzie chcesz i odpuścisz to, co już Ci nie służy
 • Będziesz mówiła bez wstydu o tym co robisz
 • Dogadasz się z wewnętrznym krytykiem
 • Będziesz o sobie pamiętać
 • Zobaczysz jak wiele jest możliwości
 • Wpuścisz magię i moc do swojego biznesu
 • Wejdziesz do plemienia kobiet na ścieżce odwagi
TEN PROGRAM NIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

 

 • Wierzysz tylko w jedno możliwe rozwiązanie i nie zamierzasz otwierać się na inne możliwości
 • Czekasz na księcia na białym koniu i nie planujesz sama kiwnąć palcem
 • Uwielbiasz swoje wymówki i tak naprawdę wcale nie chcesz nic zmieniać
 • Kochasz marudzić i chcesz mieć na co narzekać
 • Szukasz odwagi do parcia do przodu po trupach i bez oglądania się za siebie
 • W nosie masz swoje samopoczucie i nie widzisz wartości w tym, aby zwracać uwagę na to co dzieje się w Tobie
 • Jesteś rekinem biznesu, wszędzie Cię pełno i wymiatasz na całego! 😉
WYJDŹ Z SZAFY I BĄDŹ DUMNĄ WŁAŚCICIELKĄ

SWOJEGO BIZNESU!

 

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 

PODSUMA, CO W PROGRAMIE

 

 • 8 tygodni przełomowej, intensywnej pracy
 • otwierająca i ukierunkowująca rozgrzewka
 • 7 modułów mocy
 • 7 treściwych transmisji live
 • działamy w grupie na facebooku, pod moim czujnym okiem
 • możliwość zadawania pytań
 • zaskakujące zadania
 • nieszablonowe podejście do materiałów
 • sprawdzające checklisty
 • porządkujące podsumowania na maila
 • 2 zbliżające spotkania na zoom
 • moje wsparcie podczas całego programu
 • inspirująca, motywująca i wspierająca atmosfera
 • 3 świetne bonusy udostępniane w trakcie programu
 • piękna ceremonia zamknięcia
PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

Jak długo po skończeniu programu będzie dostęp do materiałów?
Program będzie trwał 8 tygodni, po jego zakończeniu będziesz miała dostęp do materiałów jeszcze przez rok. Później większością głosów zdecydujecie czy grupę archiwizuję, czy chcecie aby została aktywna. Jeśli facebook nie wprowadzi nowych ustaleń dostęp może być na dużo dłużej, bo materiały w zarchiwizowanej grupie są nadal dostępne.
Czy muszę na żywo oglądać wszystkie transmisje?
Nie ma konieczności być na żywo w trakcie transmisji live. Nagrania będą dostępne, a pytania można dosyłać wcześniej. Ja będę z wami w tym programie i zawsze będzie można mnie o coś dopytać.
Czy mogę zapłacić w ratach?
Tak, masz możliwość płatności w 2 lub 3. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji napisz na: hello@wilkkarolina.pl
Co to jest zoom i czy będzie mnie wtedy widać?
Zoom jest programem do prowadzenia rozmów i spotkań na żywo w sieci. Działa podobnie jak popularny skype, jednak ma więcej możliwości. Instalacja tego programu jest bardzo szybka, można go używać i na telefonie i na komputerze. Wszystkie szczegóły będę podawała w trakcie programu. To jest opcja bliższego kontaktu niż transmisja live, bo możemy siebie wzajemnie słyszeć i widzieć. Jednak zawsze możesz tę opcję wyłączyć i pozostać tylko obserwatorem.
Ile czasu dziennie potrzebuję na program?
Ilość czasu dziennie poświęcanego na program będzie zależała od wielu czynników. Twoje zaangażowanie to Twoja decyzja. Sama najlepiej wiesz co w tym momencie jest dla Ciebie najważniejsze, a co możesz zostawić na później. To ty wybierasz czy angażujesz się w grupę czy działasz indywidualnie. Moim celem nie jest przeładowanie was treściami. Chcę żeby było treściwie i konkretnie. To zresztą też będzie jeden z tematów naszych modułów. Jeśli masz ochotę przedyskutować tę kwestię napisz do mnie na hello@wilkkarolina.pl. Z chęcią Ciebie wysłucham i przeanalizujemy jak to może wyglądać w Twoim przypadku.
Czy muszę udzielać się na grupie?
Nie musisz udzielać się na grupie. To ma być program dla Ciebie i ma Tobie służyć. Ja będę raz po raz do Ciebie zaglądać, aby sprawdzić czy wszystko ok i czy działasz w swoim rytmie. Jednak musisz wiedzieć, że najlepsze i największe efekty osiągniesz jeśli postarasz się włożyć w naszą pracę całe swoje serce! 😉
Czy jesteś coachem?
Ukończyłam coaching oparty na potrzebach z Pernille Plantener. W swojej pracy głównie wykorzystuję założenia NVC – porozumienia bez przemocy. Sesje ze mną nie są jednak tylko coachingiem, czerpię z wiedzy i intuicji. Czasami idziemy zgodnie ze ścieżką tradycyjną, a czasem totalnie wychodzimy poza schematy. O moim doświadczeniu zawodowym więcej poczytasz u dołu strony.
A co, jeśli mi się nie spodoba?
Twój efekt w dużej mierze zależy od Ciebie jednak ja mocno wierzę w treści programu i dlatego masz 15 dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli mimo przyswajania materiałów i wykonywania zadań nie poczujesz żadnej wartości zwrócę Tobie całą kwotę.
Czy dostanę fakturę?
Tak wystawiam faktury, nie jestem vatowcem więc będzie to faktura zwolniona z VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę najlepiej zaznacz to przy zakupie.
 

MOJE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

 

Wszystko zaczęło się od projektu Mama Poza Schematami, następnie otworzyłam Transmisje live z Radochą. Pracowałam bezpośrednio z 88 kobietami i z ponad 2200 w grupach na facebooku. Tylko do tego projektu (to jest jego już druga odsłona!) przeprowadziłam 53 mini konsultacje. Co najważniejsze przeszłam tę drogę sama, zresztą wciąż jestem na TEJ ścieżce – bo ona nie ma końca. Kursy i warsztaty, które wspierają mnie w mojej działalności to m.in.:

 • Coaching oparty na potrzebach z Pernille Plantener
 • “Praca z przekonaniami”, “Złość, dzwonek alarmowy” – w duchu NVC (Porozumienie Bez Przemocy) z Agnieszką Pietlicką
 • Latająca Szkoła Agaty Dutkowskiej
 • Oswoić stres, Moc kobiet z Ewą Foley
 • Integralne studium rozwoju osobistego – Szkoła Trenerów Empatii
 • Kursy wspierające samopoznanie i intuicję: Vedic art, Wiedźma I

Justyna

“Karola jest nieoceniona – naprowadza, spogląda z zewnątrz, trafnie ocenia sytuację i pokazuje spektrum możliwości, mówi, jak jest i nie owija w bawełnę. ”

Marzena

“Wychodzenie ze strefy komfortu może być przyjemne, mimo że towarzyszy mu poczucie niepewności. Zmienia się szybko w siłę płynąca ze świadomości: „dałam radę!” ; “obcy ludzie z internetów” spotkani “przez przypadek” mogą być dużym wsparciem, inspiracją, mogą wzruszać, mogą tworzyć wioskę prawdziwego wsparcia, mogą motywować . Spotkania internetowe bywają bardziej autentyczne niż te w realu. Przypomniałam sobie, jak orzeźwiającym uczuciem jest robienie czegoś pierwszy raz. Doświadczyłam, że naprawdę warto działać, iść naprzód małymi krokami, wyzbyć się blokującego dążenia do perfekcji, odkrywać każdego dnia trochę więcej siebie w sobie.”

Monika

“Twoja Ścieżka, na którą mnie zaprosiłaś, to jedna z najwspanialszych, najważniejszych przygód jaka mnie w życiu spotkała. To był ten moment, na który dojrzewałam czasami po cichu, czasami głośniej, mój moment.”

Kamila

“Kurs mnie zachwycił i wzmocnił w bezpiecznej dla mnie przestrzeni, wśród kobiet które po prostu były a przez to dały wsparcie.
Jego formuła pokazała mi, że można przejść zmianę również online, że można doświadczyć wspólnoty i mocy od dziewczyn, których się nie zna i zna jednocześnie. Karolina cudownie prowadzi tematy, łagodnie przechodzą jedne w drugie, tworząc zrównoważoną całość a na tyle różnorodnie, że można pójść własną ścieżką. To, że jest w grupie i komentuje na bieżąco bardzo pomaga przeżywać obecny moment. Wspiera bez osądzania, bez presji. Myślę, że im więcej kobiet wejdzie na ścieżkę odwagi tym szybciej zmieni się świat.
Doświadczyłam kobiecej obecności, siły i mocy. Mogę iść dalej.”

Kinia

“Karolina tworzy przyjemną i komfortową przestrzeń w grupie, to bezpieczne miejsce pełne uważności, delikatności i poczucia humoru. Jako uczestniczka poczułam się niesamowicie zadbana, a na tym zależało mi najbardziej w momencie przystępowania do programu. Potrzebowałam wspólnoty, która działa w podobnym celu i w której możemy dzielić się postępami, ale i wyzwaniami. Przy okazji pożegnałam raz na zawsze swój największy (na tamten moment) lęk. Dzięki wielopoziomowej strukturze kursu, uświadomiłam sobie też inne trudne tematy, z którymi na bieżąco pracuję lub jeszcze będę pracować. To jest kolejna świadomość zdobyta podczas trwania programu: wszystko ma swój odpowiedni czas transformacji. Czasem nie warto „kopać się z koniem” i lepiej odpuścić, by nadszedł moment, w którym praca z danym tematem będzie lżejsza i łatwiejsza do zmiany. Karolina jest świetnym zaproszeniem do próbowania nowych rzeczy, przed którymi czasem oporujemy. Drzemie w niej niesamowita energia, która konkretnie otwiera oczy, a jednocześnie jest subtelna i nienachalna. Ten kurs to nie tylko praca z blokadami. Tchnął we mnie również odwagę do zobaczenia w sobie siły, którą regularnie umniejszałam.”

Karolina

“Chciałam znaleźć sposób, by będąc pełnoetatową mamą, zbudować przestrzeń na coś mojego. I choć plany się zmieniały, wprowadzałam nowe rozwiązania dzięki wsparciu Karoliny. Nauczyłam się robić to bez wyrzutów sumienia, przepracowałam swoje blokady i lęki. Działam z większą świadomością i z przekonaniem by koncentrować się na moich głównych celach.”

Barbara

“To dla mnie niezwykły czas. Brałam udział w różnych kursach ale ten jako jedyny tak harmonijnie ze mną współgra… patrząc i czytając moje notatki i rysunki widzę jak dużo we mnie wewnętrznie się zmieniło ostatni tydzień to bardzo ważny czas. Doświadczyłam procesu ponownych narodzin. Jak mi się chce kochać siebie i być dla siebie. Odważyłam się na cudowną kobiecą sesję to taki prezent dla mnie samej.”
 

A CO, JEŚLI BĘDZIESZ NIEZADOWOLONA?

 

15-DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Nie masz pewności? Cały czas się wahasz? Boisz się czy na pewno skorzystasz, czy to coś dla Ciebie? Rozumiem to wszystko i dlatego proponuję Ci 15 dni na wypróbowanie mojego programu bez żadnego ryzyka! Ale musisz dać mu szansę i rzeczywiście wziąć w nim udział. To jest program, w którym ważne jest Twoje zaangażowanie, zapoznawanie się z treścią i realizowanie zadań. Jeśli po 15 dniach od startu kursu pomimo, że przerobiłaś jego materiał będziesz czuła, że nie otrzymałaś wartości adekwatnej do kwoty jaką zapłaciłaś, to oddam Ci pieniądze. Wystarczy, że do mnie napiszesz i opiszesz swoją sytuację.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ NA HELLO@WILKKAROLINA.PL
START MARZEC 2019