MamSterMind

Od pomysłu do działania, w zakresie pracy,

hobby czy życia rodzinnego.

 

 

ODKRYJ SIEBIE!

Czujesz, że już nadszedł czas, by znaleźć przestrzeń dla siebie, tylko jak to zrobić? Czujesz, że już nic nie wciśniesz w swój napięty grafik? Być może nawet nie wiesz co wybrać?

Pomogę Tobie odnaleźć siłę na realizację Twoich projektów, hobby czy pracę zawodową – pod warunkiem, że to TWOJA wersja pracy zawodowej. Poszukamy struktury, planu dopasowanego do Twojej sytuacji życiowej. Będziemy też eliminować – to na pewno, zawsze jest co!

Program trwa ok. 5 tygodni i w tym czasie dojdziemy do tego, jak chcesz, żeby wyglądał Twój projekt (czy praca nad nim), czego jeszcze potrzebujesz, a co możesz odrzucić. Praca w małej grupie da mi możliwość bardzo indywidualnego zaangażowania się w projekt każdej z uczestniczek – w grupie będzie maksymalnie 5 osób + ja.

Raz w tygodniu spotkamy się online na sesję grupy mastermind, a pomiędzy spotkaniami na grupie FB będę dzieliła się wiedzą i wyznaczała kolejne kroki działania.

Program

Zapraszam na 5 wspaniałych tygodni, wsparcia, inspiracji, motywacji, wiedzy, siły grupy, indywidualnego podejścia, Pracujemy na Twoich celach w Twoim tempie. To program, który porusza wiele poziomów. Zaczynasz odkrywać często zakopaną pod obowiązkami wersję siebie. A czasem taką wersję, której nigdy świadomie nie poznałaś.

będzie się działo!

 • przyjrzymy się blokadom i przeszkodom,
 • dowiesz się, dlaczego małe kroki są ważne i że wcale nie są małe,
 • co zrobić, a nawet czego nie robić, kiedy wszystko się wali,
 • znajdziemy idealny system pracy dla Ciebie NA TEN MOMENT,
 • zobaczymy, co już masz, bo masz więcej, niż myślisz,
 • jak i kiedy mieć plan A, B i C,
 • jak zorganizować sobie wsparcie,
 • dlaczego i kiedy pojawia się panika i co ona z tobą robi, jak sobie z tym poradzić.

 

Dla kogo

 • jeśli chciałabyś wyskoczyć ze swojego schematu
 • nabrać rozpędu w swoich działaniach
 • zainspirować się, a czasem trochę zmotywować
 • poukładać sobie to co czujesz, że jest w totalnym chaosie
 • postawić w końcu na siebie (z korzyścią dla wszystkich)
 • pokazać język wewnętrznemu krytykowi, a potem pójść razem na kawę
 • poczuć, że masz swoją małą wioskę wsparcia
 • z łagodnością poszerzyć swoje perspektywy

Organizacja

 • praca w małej grupie na facebooku
 • raz w tygodniu 1,5 h spotkania na zoom na sesję mastermind
 • możliwość bardzo indywidualnego wsparcia z mojej strony
 • dodatkowe zadania ode mnie
 • moje merytoryczne transmisje live
 • na bieżąco dzielę się z Tobą inspirującymi materiałami
 • doświadczenie pozostałych uczestniczek
 • energia i wsparcie fantastycznej grupy

Weź udział!

Naszym celem jest przyjrzenie się i poukładanie waszych projektów, zadań, planów.  Spojrzenie odważne i realne. Uczysz się słuchać swojego ciała i wnętrza. Warunkiem udziału jest krótka rozmowa, podczas której wspólnie zdecydujemy, czy to jest właśnie odpowiednia propozycja dla Ciebie. Koszt udziału w programie 390 zł.

O MNIE

Pomagam kobietom przełamać schematy i znaleźć rozwiązania dopasowane na miarę. Wspieram w odnajdywaniu ulubionej wersji siebie – tej prawdziwej. Jestem autorką cyklu wywiadów oraz społeczności Mama Poza Schematami. Ponadto przeprowadzam przez proces od: „Nie cierpię nagrywać video” do: „Robię transmisje live w moim biznesie”. Prowadzę grupę facebookową Transmisje live z radochą i uczę kobiety jak tworzyć video w sieci.

Jeśli nie masz pewności czy ten program jest dla Ciebie napisz do mnie i umówimy się na krótką niezobowiązującą rozmowę: hello@wilkkarolina.pl

Start kolejnej edycji we wrześniu!

Ja już nie mogę się doczekać, bo każda edycja to dla mnie nowa przygoda. Uwielbiam pracować z kobietami i pokazywać im nowe perspektywy. Gdy zaczynamy rozmawiać i dzielić się doświadczeniami, dzieją się cuda i powstaje mocne babskie plemię.

Opinie

Mastermind pozwolił mi przygotować się dobrze do powrotu do pracy. Przepracować lęki. Ułożyć plan. Uporządkować myśli i …wprowadzić moją wersje minimalizmu w domu. Zacząć (powoli, teraz już w pracy) walczyć z blokadami. Uwolnił moje potencjały, dzięki super inspiracjom ze strony dziewczyn i Karoli. Karola jest nieoceniona – naprowadza, spogląda z zewnątrz, trafnie ocenia sytuację i pokazuje spektrum możliwości, mówi, jak jest i nie owija w bawełnę. Poznałam dzięki niemu super dziewczyny: każda inna, wszystkie wspaniałe, twórcze, inspirujące. Dla mnie mastermind to taki czas, odnowy, spotkań, i tęsknię za nim.

Justyna Ziaja

Wcześniej w ogóle nie słyszałam o czymś takim jak mastermind… I dobrze że usłyszałam! co mi dał? Po pierwsze – odblokowanie w sobie twórczej energii (dotąd skutecznie spychanej na bliżej nieokreślony czas przyszły). Po drugie – poznanie fantastycznych ludzi. Po trzecie – wyjście do zupełnie mi nieznanych z początku osób, takie opuszczenie strefy komfortu. Po czwarte – czerpanie wiedzy na tematy przeróżne od innych uczestniczek. Po piąte – ukierunkowanie, dotąd wymykającej się energii złości i przetransformowanie jej w energię kreatywności. Po szóste – efektem tego wszystkiego jest moje 3 „dziecko” czyli blog – jeszcze nie do końca ukierunkowany, niespecjalistyczny ale MÓJ.

Agata

Grupa Karoliny była moja pierwszą grupą tego typu. Nigdy nie brałam udziału w mastermind i naprawdę nie wiedziałam czego się spodziewać. Natomiast okazało się, ze to była najlepsza grupa w jakiej się znalazłam! Dzięki spotkaniom z dziewczynami spojrzałam ‚z boku’ na to co robię, na swojego fp, na treści które tam zamieszczam, ale także, co było dla mnie zaskoczeniem, na samą siebie. Wiele rzeczy mnie blokowało i nie pozwalało na rozwinięcie skrzydeł, w wielu tematach się miotałam, nie wiedząc do końca w którą stronę mam iść – dzięki temu, jak Karolina prowadziła grupę i dzięki jej zadaniom okazało się, że mam w sobie potencjał, który odkryłam! Efekty pracy na mastermind widać od razu. Poczułam, że mogę dotrzeć z pomocą do większej grupy i że mam w sobie siłę, żeby walczyć o rzeczy w które wierzę.

Marta

Projekt Ahoj Przyrodo!, w którym jako Drużyna Rodzina będę prezentowała nasze sposoby na przełamanie miejskiej rutyny powstał dzięki programowi MAMstermind, do którego dołączyłam w ostatniej chwili. Przekonałam się, że nie był to przypadek. Chciałam znaleźć sposób, by będąc pełnoetatową mamą, zbudować przestrzeń na coś mojego. I choć plany się zmieniały, wprowadzałam nowe rozwiązania dzięki wsparciu Karoliny i dziewczyn. Nauczyłam się robić to bez wyrzutów sumienia, przepracowałam swoje blokady i lęki. Działam z większą świadomością i z przekonaniem by koncentrować się na moich głównych celach wypracowanych w programie. To był wspaniały czas motywacji i dodawania sił.

Karolina Ujma

Zgłosiłam się do programu chociaż do końca nie wiedziałam jak i nad czym będę pracować. Odpowiedzi spadły na mnie jak grom z jasnego nieba. Gdy mój trzyletni syn powiedział, że pani w przedszkolu „uderzyła go w pupę”, wiedziałam, że muszę działać. Zapragnęłam, aby taka sytuacja już nigdy się nie powtórzyła i aby żadne dziecko nie doznało już krzywdy w placówce, w której powinno czuć się bezpiecznie. Pracowałam wcześniej w organizacjach pozarządowych, więc wpadłam na pomysł rozkręcenia czegoś na kształt akcji społecznej. Początkowo nieśmiało wspomniałam dziewczynom, że chcę zrobić rewolucję w polskich przedszkolach. I wiecie co? Wszystkie zgodnie mi dopingowały. Nie krytykowały, nie szukały dziury w całym – po prostu wsparły mój szalony pomysł. W ciągu kilku tygodni założyłam fanpage, konto na Instagramie i rozpoczęłam pracę nad stroną internetową. Małymi krokami dążę do wielkiego celu. I pewnie nieraz jeszcze zwątpię, czy idę dobrą drogą. Ale dzięki Karolinie wiem, co wtedy robić. I już nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Ania

Dzięki programowi przekonałam się, że wychodzenie ze strefy komfortu może być/bywa przyjemne, mimo że towarzyszy mu poczucie niepewności. Zmienia się szybko w siłę płynąca ze świadomości: „dałam radę!” ; „obcy ludzie z internetów” spotkani „przez przypadek” mogą być dużym wsparciem, inspiracją, mogą wzruszać, mogą tworzyć wioskę prawdziwego wsparcia, mogą motywować . Spotkania internetowe bywają bardziej autentyczne niż te w realu . Czasem warto pogrzebać w pamięci, odkryć na nowo pomysły, które przysypał codzienny pośpiech i rutyna, zerknąć na nie z dystansu, przedyskutować w szerszym gronie. Przypomniałam sobie, jak orzeźwiającym uczuciem jest robienie czegoś pierwszy raz. Doświadczyłam, że naprawdę warto działać, iść naprzód małymi krokami, wyzbyć się blokującego dążenia do perfekcji, odkrywać każdego dnia trochę więcej siebie w sobie. Nie przestawać pracować na tym, by żyć pełniej i bardziej świadomie.

Marzena

Zapisuję się na nową edycję

Przesyłając do mnie wiadomość jednocześnie udostępniasz mi swoje dane. Pamiętaj, że zawsze możesz poprosić mnie o ich aktualizację lub usunięcie. Jeśli chcesz wiedzieć jak przetwarzam dane zobacz do polityki prywatności.  W formularzu wystarczy, że napiszesz „TAK”, a ja skontaktuję się z Tobą.

 

 

13 + 13 =