Mama poza

schematami

Przestrzeń inspiracji.

Znajdziesz tu kobiety, które już są na drodze serca.

 

Programy wsparcia dla mam

Mama poza

schematami

Przestrzeń inspiracji.

Znajdziesz tu kobiety, które już są na drodze serca.

 

Programy wsparcia dla mam

Zawsze w środku czułam się takim buntownikiem, trochę jakbym nie zgadzała się w pełni na otaczającą mnie rzeczywistość i czułam, że muszę zrobić coś inaczej, jednak nie wiedziałam co? Aż pewnego razu jadąc pociągiem dosłownie wskoczyła na mnie myśl – muszę dotrzeć do osób, które już to odkryły, które już są na tej drodze i pobyć w ich energii i zainspirować się. Potem uświadomiłam sobie, że nie ja jedna potrzebuję takiego „przewodnictwa” i tak powstał pomysł na projekt Mama poza schematami.

Mama poza schematami, to kobieta która świadomie wybiera co chce ze swoim życiem zrobić. Nie stara się wbrew sobie zaspokajać czyichś żądań, trendów czy wzorów. Wie czego od życia chce i to realizuje. To nie znaczy, że to osoba która nigdy nie jest smutna, zła, sfrustrowana. Chodzi o to, że jest ona absolutnie autentyczna. Jeśli jesteś na początku swojej drogi w macierzyństwie to przygotowałam dla Ciebie pakiet materiałów, które mogą być jak drogowskazy do tego byś sobie zaufała.

W Grupie Mamy Poza Schematami, wychodzimy ze schematów i poszerzamy naszą perspektywę, a kiedy trzeba dostajemy otuchę i nikt nic więcej od nas nie wymaga.

Mamstermind

Intensywny 5 tygodniowy program mastermind, w którym dowiesz się (jeśli jeszcze nie wiesz) czego chcesz od życia i jak poukładać to tak, żeby pasowało to do Ciebie na teraz. Program Mam Ster mind – od pomysłu do działania, w zakresie pracy, hobby czy życia rodzinnego.

Mamo złap dystans

Jesteś na początku swojej drogi w macierzyństwie widzisz tylko chaos, zamieszanie i myślisz sobie: nie tak to miało wyglądać? Przygotowałam dla Ciebie pakiet materiałów, które mogą być jak drogowskazy do tego byś sobie zaufała. To taka mała inspiracja dla Ciebie, która pomoże Tobie złapać dystans.

Grupa na FB

Wioska wsparcia, nasze małe laboratorium, w którym poznajemy inne możliwości i poszerzamy naszą perspektywę.

Dlaczego działam?

Moje początki macierzyństwa były bardzo trudne. Czułam się zagubiona, samotna, ogromnie obciążona odpowiedzialnością, nie wiedziałam co mam robić, miałam poczucie, że życie jakby się dla mnie skończyło. Przeszłam trudną i długą drogę do miejsca w którym jestem teraz. W moich projektach dzielę się z Tobą tym, co mnie zainspirowało i poruszyło. W pewnym momencie poczułam, że filmy to za mało, że chcę mieć większy kontakt z mamami, do których dociera mój przekaz. Chcę realnie nieść pomoc i inspirację. Zamarzyłam o wiosce wsparcia, której mnie bardzo brakowało na początku macierzyństwa. Dlatego tworzę tę przestrzeń.

Wywiady

Rozmowy z fantastycznymi kobietami zupełnie odwróciły bieg mojej historii, dostałam całą masę dobrej energii, wsparcia i nauki. Usiądź z kubkiem herbaty czy kawy i daj się ponieść.

SŁUCHAJ I INSPIRUJ SIĘ.

NAPRAWDĘ WARTO!

POMYŚL CO JEST DLA

CIEBIE  WAŻNE I ZRÓB TO.

Pobierz darmowy przewodnik po świętym spokoju.

Wkurzaj się mniej!