ODPOCZYNEK

Przygotowałam dla Ciebie nagranie, które pomoże Ci się zrelaksować. To krótka praktyka, którą możesz włączyć do swojej codziennej rutyny. Składa się z 3 kroków, a audio jest jednym z elementów. Po zapisie wszystko otrzymasz na maila. Jeśli wiadomość do Ciebie nie dotrze koniecznie zajrzyj do folderu spam, oferty lub inne, bo tam lubią się kryć moje maile. Zapisując się po odbiór nagrania jednocześnie wskakujesz na moje listy o odwadze, w których poruszam tematy związane z powrotem do siebie, słuchaniem wewnętrznej mądrości, odwagą i mocą! Informuję też o moich produktach i warsztatach. Zapraszam!

.
Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settingsYour content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settingsYour content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings

Nazywam się Karolina Wilk i jestem Kobietą na ścieżce odwagi. Nie zawsze tak było. Na zewnątrz wszystko wyglądało super, ale w środku, czułam się totalnie do bani. Szczególnie trudne chwile to początki mojego macierzyństwa. Wtedy zgubiłam się całkowicie, czułam jednak, że w okolicy 30 urodzin zacznie dziać się magia. I tak właśnie było. Pewnego razu jadąc pociągiem wpadłam na pomysł projektu Mama Poza Schematami. Ten projekt całkowicie odmienił moje życie, poczułam swoją sprawczość, zaufałam sobie i pokochałam siebie! Teraz pracuję z kobietami wzbudzając w nich świadomość ich potencjału, poczucia mocy i sprawstwa.
Jestem world changerką, need based coachką, wilczą duszą i pasjonatką życia po swojemu. Stworzyłam kilka programów online, cykl wywiadów, podcast i książkę “Kobieta na ścieżce odwagi”.